Szkolenie w obszarze Food Security, sustainable agriculture and forestry, marine and maritime research and the bioeconomy

Szanowni Państwo,

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej informuje i zaprasza na Dzień Informacyjny dotyczący 2. konkursu w obszarze Food Security, sustainable agriculture and forestry, marine and maritime research and the bioeconomy, który odbędzie się  14 października 2014 w Warszawie.

Prelegentem z Komisji Europejskiej będzie dyrektor Antonio Di Giulio odpowiedzialny za ten obszar w DG R&I z Brukseli, przedstawi aktualny konkurs i jego zasady (wykład w jęz. angielskim bez tłumaczenia). Profesor Lech Michalczuk z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach – koordynator i partner  wielu projektów w programach ramowych i wielokrotny ewaluator wniosków w tym w H2020; przedstawiciele MNiSzW podejmą tematykę synergii H2020 z FS, oraz partnerstwa publiczno -prywatnego w obszarze bioprzemysłu. Informacje o projektach z infrastruktury badawczej w H2020 oraz aspekty finansowe w H2020 przedstawia eksperci KPK.

Prowadzenie i  informacje dot. Food Security w Horyzoncie 2020 – Bożena Podlaska i Ewa Szkiłądź z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej.

Spotkanie odbędzie się w budynku  SGGW przy ulicy Rakowieckiej 30 w Warszawie.

Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Rejestracja oraz program dostępne są pod adresem:

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorami: bozena.podlaska@kpk.gov.pl, tel. 508 101 009 lub ewa.szkiladz@kpk.gov.pl, tel. 500 207 844

Zespół RPK PB UE
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie