Spotkanie informacyjne pt. „Możliwości finansowego wsparcia MŚP w programie Horyzont 2020”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Możliwości finansowego wsparcia MŚP w programie Horyzont 2020”.
Spotkanie odbędzie się dnia 11 marca 2015 roku w godzinach 11:00 – 14:15, w Państwowe Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, ul. Grunwaldzka 137, sala 107/108 C.
Organizatorami spotkania są: ośrodki Enterprise Europe Network działające przy WMARR S.A. w Olsztynie, Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, a także Urząd Miejski w Elblągu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu.
DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?
Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom oraz osobom planującym rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Warmii i Mazur zainteresowanym aplikowaniem w ramach programów Unii Europejskiej.
ZGŁOSZENIA:
Wypełnione formularze prosimy kierować do konsultantów Enterprise Europe Network - drogą mailową lub faxem (89 521 12 60) do dnia 9 marca 2015 r.
Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl , tel: 89 535 67 83
Magdalena Pętlak, e-mail: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl , tel: 89 535 67 82
Program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne sa na stronie: http://www.uwm.edu.pl/rpk/spotkanie-informacyjne-pt-mozliwosci-finansowego-wsparcia-msp-w-programie-horyzont-2020