Nabór wniosków w ramach FameLab Poland 2016

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej informuje, że trwa otwarty nabór wniosków w ramach FameLab Poland 2016. Famelab to międzynarodowy konkurs, który zachęca naukowców - naturalnych rzeczników nauki - do zabrania głosu publicznie. Naukowcy stają przed jury i publicznością, by w 3 minuty przedstawić to, czym pasjonują się na co dzień w swojej pracy badawczej. 

Uczestnikami konkursu mogą być:

  • studenci i studentki czwartego, piątego lub szóstego roku studiów jednolitych lub studiów drugiego stopnia nauk przyrodniczych, ścisłych, technicznych, rolniczych lub medycznych,
  • doktoranci i doktorantki zajmujące się naukami przyrodniczymi, ścisłymi, technicznymi, rolniczymi lub medycznymi,
  • osoby pracujące w jednostce organizacyjnej prowadzącej w sposób ciągły badania naukowe i zajmujące się dowolną dziedziną z zakresu nauk przyrodniczych, ścisłych, technicznych, rolniczych lub medycznych,
  • osoby pracujące nad zastosowaniem nauk przyrodniczych, ścisłych, technicznych, rolniczych lub medycznych w życiu codziennym, siłach zbrojnych organach rządowych, przemyśle lub biznesie.

Nabór wniosków będzie możliwy do 21 stycznia 2016 r. Więcej szczegółów na temat konkursu w poniższym linku: http://www.famelab.org.pl/index.php?strona=konkurs oraz w Biurze ds. Współpracy Międzynarodowej (Mikołaj Zadrożny, tel. 89 523 34 67, e-mail: mikolaj.zadrozny@uwm.edu.pl)