Exchange Program for Regional Integration in East Asia and Europe

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej informuje studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie o możliwości udziału w tegorocznej edycji programu EPRIE (Exchange Program for Regional Integration in East Asia and Europe), który będzie miał miejsce w Tokio oraz Seulu w dniach 17-27.07.2015.

Program skierowany jest do uczestników studiów magisterskich i doktoranckich, w wieku 25-35 lat, narodowości polskiej, niemieckiej, francuskiej, japońskiej, chińskiej i koreańskiej, którzy biegle władają językiem angielskim oraz interesują się zagadnieniami polityki zagranicznej i współpracy międzyregionalnej.

Tegoroczny temat programu to: „Nations and identities". Osoby zakwalifikowane do udziału w Programie ponoszą koszty podróży, zaś koszty pobytu pokrywane są przez organizatorów.
Termin składania aplikacji: 15.03-19.04.2015
Wymagane dokumenty: formularz aplikacyjny oraz list rekomendacyjny od promotora. Dokumenty aplikacyjne należy przesłać bezpośrednio na adres e-mail: info@eprie.net oraz do wiadomości: tokio.amb.sekretariat@msz.gov.pl.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://www.eprie.net/news/