BWM informuje o przetargu na zakup biletów lotniczych

Szanowni Państwo,

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej informuje, że Uniwersytet Warmińsko-Mazurski  w Olsztynie podpisał umowę na świadczenie usług w zakresie rezerwacji połączeń lotniczych oraz sprzedaży biletów lotniczych na trasach zagranicznych i krajowych dla pracowników, doktorantów i studentów UWM z Biurem WhyNotTravel  Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą Kielnarowa 108A, 36-020 Tyczyn.

Od dnia 01 czerwca 2016 r. wszystkie bilety lotnicze dla pracowników, doktorantów i studentów UWM należy rezerwować jedynie w ww. biurze. Bilety kupione w innych firmach nie będą rozliczane przez UWM.

W celu dokonania rezerwacji biletu należy kontaktować się z wymienionymi przedstawicielami Biura WhyNotTravel:

Katarzyna Lutomska i Patrycja Strzelecka nr tel. 81 451 12 76, e-mail: lublin@whynottravel.pl

Wystawienie/wykupienie biletu następuje po uzyskaniu przez pracownika Biura WhyNotTravel akceptacji pracownika BWM.

Więcej szczegółów dotyczących wyjazdów zagranicznych pracowników UWM znajduje się na stronie Biura ds. Współpracy Międzynarodowej.