BWM informuje o przetargu na zakup biletów lotniczych

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że Uniwersytet Warmińsko-Mazurski  w Olsztynie podpisał umowę na świadczenie usług w zakresie rezerwacji połączeń lotniczych oraz sprzedaży biletów lotniczych na przewozy pasażerskie zagraniczne i krajowe dla pracowników, doktorantów i studentów UWM z Biurem FURNEL TRAVEL INTERNATIONAL Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kopernika 3, 00-378 Warszawa.

Od dnia 23 czerwca 2015 r. wszystkie bilety lotnicze dla pracowników, doktorantów i studentów UWM należy rezerwować jedynie w ww. biurze. Bilety kupione w innych firmach nie będą rozliczane przez UWM.

W celu dokonania rezerwacji biletu należy kontaktować się z wymienionymi przedstawicielami Biura FURNEL TRAVEL INTERNATIONAL:

Ewa Struś, nr tel. 22 244 99 42, e-mail: bilety@furnel.pl

Izabela Popek, nr tel. 22 244 99 45, e-mail: bilety@furnel.pl

Wystawienie/wykupienie biletu następuje po uzyskaniu przez pracownika firmy FURNEL TRAVEL INTERNATIONAL akceptacji pracownika BWM.

Więcej szczegółów dotyczących wyjazdów zagranicznych pracowników UWM znajduje się na stronie Biura ds. Współpracy Międzynarodowej.