Udział pracowników katedry w konferencji w Ełku

W dniu 15 czerwca 2015 r. w Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Ełku odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Edukacja dla bezpieczeństwa w dobie współczesnych zagrożeń”. Celem konferencji było przeprowadzenie interdyscyplinarnej debaty i wymiana poglądów dotyczących problemów edukacji dla bezpieczeństwa we współczesnej szkole, bezpieczeństwa i badań nad bezpieczeństwem wobec współczesnych zagrożeń, umożliwienie zaprezentowania wyników własnych badań oraz sformułowanie istotnych problemów badawczych w przedmiotowym obszarze.

Przedstawiciele naszej katedry tj. dr B. Chmieliński,  dr A. Wawrzusiszyn,  mgr M.Seroka oraz współpracujący dr P. Lubiewski, brali czynnie udział przedstawiając referaty.

Zdjęcia z konferencji:

Referaty:

dr Andrzej Wawrzusiszyn (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – „Metodologiczne konteksty badań bezpieczeństwa”),

dr Paweł Lubiewski (Delegatura ABW w Olsztynie – „Nielegalna imigracja jako zagrożenie bezpieczeństwa państwa”),

dr Bogdan Chmieliński (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – „Ocena bezpieczeństwa w szkole i jej otoczeniu na Warmii i Mazurach w świetle badań empirycznych”),

mgr Martyna Seroka (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – „Działania Rzecznika Praw Dziecka w sprawie poprawy bezpieczeństwa dzieci”).

Cheapest Cam Sex