ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY Z KOMPANIĄ PIWOWARSKĄ

23.04.2015 (czwartek), na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM

Spotkajmy się już o godzinie 09:00 przy stoisku głównym Kompanii Piwowarskiej. Na godzinę 11:30 zapraszamy na wykład otwarty prezentujący Kompanię Piwowarską, specyfikę jej działalności, główne marki oraz możliwości pracy i rozwoju u lidera branży piwowarskiej.

Przedstawione zostaną także kulisy największych akcji sprzedażowych w Polsce, prowadzone na terenie Olsztyna. Wykład będzie również okazją do zapoznania się z aktualnymi ofertami praktyk, staży i pracy oraz zdobycia wiedzy na temat oczekiwań firmy stawianych kandydatom, którzy są zainteresowani pracą w Kompanii Piwowarskiej.

Wśród osób, które zgłoszą się do udziału w wykładzie zostaną rozlosowane nagrody.

Wykład otwarty oraz warsztat szkoleniowy poprowadzą pracownicy Kompanii Piwowarskiej z długoletnim doświadczeniem w branży i wysokimi kompetencjami zawodowymi.

Na wykład obowiązują zapisy- osoby chętne proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres:
kariera@uwm.edu.pl w tytule wpisując „Wykład KP