Przypominamy, że realizowany jest projekt „Profesjonalizacja usług akademickiego biura karier UWM"

ZAPLANUJ KARIERĘ Z UWM

Czy wiesz, że Biuro Karier pomoże Ci zaplanować ścieżkę zawodową i osiągnąć sukces?

Wykwalifikowana kadra doradców zawodowych:

-      pomaga i doradza studentom i absolwentom,

-      organizuje warsztaty i szkolenia prowadzone przez pracodawców,

-      pomaga zredagować doskonałe CV i list motywacyjny,

-      prowadzi indywidualne symulacje rozmów kwalifikacyjnych,

-      organizuje spotkania z pracodawcami, np. Salon Praktyk, cykl „Pracodawca – doświadczony Doradca”,

-      prowadzi bazę ofert pracy, praktyk i staży,

-      współorganizuje, prowadzone na terenie kampusu, procesy rekrutacyjne do firm.

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Już od roku akademickiego 2016/2017, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie realizował projekt, którego celem jest świadczenie wysokiej jakości usług przez Akademickie Biuro Karier, wspomagających studentów i absolwentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy.

Projekt pn. „Profesjonalizacja usług Akademickiego Biura Karier UWM w Olsztynie” otrzyma dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w wysokości 1 683 760,00 zł.

Dzięki realizacji projektu ponad 600 studentów i absolwentów UWM otrzyma profesjonalne wsparcie w formie indywidualnego doradztwa zawodowego, warsztatów grupowych nt. rynku pracy oraz coachingu kariery.

Ponadto 150 studentów i absolwentów weźmie udział w indywidualnych i grupowych warsztatach z przedsiębiorczości w zakresie: zakładania firmy, kreowania pomysłu, analizy rynku, przedsiębiorczości akademickiej.

Zapoznaj się z regulaminem.
wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres: projektabk@uwm.edu.pl
Skontaktujemy się z Tobą!

Projekt będzie realizowany od 01.09.2016 do 31.08.2019.