PRZEWODNIK KARIERA W FINANSACH

Nowe wydanie przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” w wersji elektronicznej

 

W ciągu najbliższych dwóch lat nowe pokolenie, nazywane Generacją Z, będzie stanowić blisko 20 proc. osób aktywnych zawodowo na rynku pracy. Czy jesteś jego częścią?

 

Nowe pokolenie to wciąż wielka niewiadoma, które zdaniem pracodawców i rekruterów będzie miało o wiele większy wpływ na rynek pracy niż wcześniejsze generacje. Jaki? Tej odpowiedzi poszukuje redakcja KarierawFinansach.pl w tegorocznej publikacji „Kariera w Finansach i Bankowości”, której wydanie na rok akademicki 2016/17 zostało udostępnione właśnie w wersji elektronicznej pod linkiem: www.karierawfinansach.pl/przewodnik. Wersję drukowaną natomiast można wciąż odebrać w biurach karier, podczas jesiennych i wiosennych targów pracy i wydarzeń organizowanych przez studenckie koła naukowe lub w salonach Empik.

 

Bieżący numer poza ogólną charakterystyką najmłodszej generacji poświęcono również:

  • społecznej odpowiedzialności biznesu, która staje się ważnym kryterium przy wyborze przyszłego pracodawcy;
  • etyce jako istotnemu problemowi, z którym będzie się musiał zmierzyć świat finansów;
  • otwartej i transparentnej rekrutacji, której od współczesnych organizacji oczekują obecnie uczestnicy rynku pracy.

Podobnie jak w latach ubiegłych w przewodniku można znaleźć szereg tekstów poświęconych perspektywicznym zawodom, kwalifikacjom zawodowym oraz branżom obejmującym sektor BPO/SSC, usługi finansowe i doradcze, bankowość oraz IT w obszarze finansów. Przewodnik zawiera również profile pracodawców, którzy poszukują młodych talentów.

 

W wersji elektronicznej można również przeczytać wywiady z ekspertami sektora finansowego poświęcone trendom, ścieżce kariery i kompetencjom pożądanym w poszczególnych branżach sektora finansowego.

 

Trzymaj rękę na pulsie i śledź nasz fanpage na Facebooku: facebook.com/kwfpl.

Przewodnik jest dostępny pod adresem www.karierawfinansach.pl/przewodnik.