KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ -TERAZ POLSKA PROMOCJA I ROZWÓJ

Ruszyła kolejna - IX edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój" na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski.
W tym roku tematyka konkursu została poszerzona o zagadnienia dotyczące konkurencyjności i innowacyjności gospodarki polskiej.
Ponadto, jak dotychczas oczekujemy na prace z zakresu marketingu terytorialnego i narodowego.
Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się w „Regulaminie konkursu", zamieszczonym na stronie www.terazpolska.pl w zakładce „Konkurs prac magisterskich".
Atutem konkursu są atrakcyjne nagrody pieniężne oraz uroczysta oprawa gali finałowej, odbywającej się z udziałem przedstawicieli Prezydenta RP, ministrów oraz reprezentantów świata nauki. Imprezą towarzyszącą jest konferencja naukowa „Promocja Polski – wyzwania przed nauką i praktyką".

Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój" zyskał status jednego z najpopularniejszych i zarazem najbardziej prestiżowych konkursów prac magisterskich w naszym kraju. Udział w nim wpływa pozytywnie na wizerunek laureatów i zwiększa prestiż ich macierzystych uczelni oraz promotorów. Informacje o konkursie trafiają do mediów ogólnopolskich, regionalnych i studenckich.