II OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY PRAWNICZEJ "STARUJ Z NAMI" DO WYGRANIA PŁATNY STAŻ

II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami” 2016

Kancelaria Affre i Wspólnicy ogłasza II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami” 2016.

Tym razem studenci prawa zmierzą się z zagadnieniami z zakresu prawa konsumentów. Konkurs jest organizowany w ramach VI Edycji Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

W Konkursie mogą wziąć udział studenci IV i V roku prawa. Ich zadaniem będzie rozwiązanie kazusu z zakresu prawa ochrony konsumentów. Wyniki ogłoszone zostaną podczas VI Edycji Prawniczych Targów Praktyk i Pracy (15-16 marca 2016 r.) w trakcie warsztatu prowadzonego przez Kancelarię. Główną nagrodą w konkursie jest miesięczny, płatny staż w Kancelarii Affre i Wspólnicy.

Konkursowy kazus zostanie udostępniony 15-go stycznia 2016 r. na stronie: www.affre.pl i www.targiprawnicze.pl.

Rozwiązania należy wysyłać do 29 lutego 2016 r. na adres: kancelaria@affre.pl, w temacie wpisując: imię i nazwisko, rok studiów oraz słowo „Kazus”. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.affre.pl oraz www.targiprawnicze.pl.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebook’u.

O Kancelarii

Kancelaria Affre i Wspólnicy specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie konkurencji, obejmującym prawo antymonopolowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji i prawo konsumenckie oraz w prawie własności przemysłowej.  Z jej doradztwa prawnego korzystają przedsiębiorcy m.in. z branż - FMCG, branży chemicznej, urządzeń budowlanych i IT, spożywczej, motoryzacyjnej, a także przedsiębiorcy z sektora mediów i reklamy, zarówno w kwestiach strategicznych jak i w bieżącej działalności.