"Gra o Karierę" - Wywiad online z absolwentką UWM 17.05.2021

Life – interview: Doświadczenia absolwentki UWM z niepełnosprawnością w poszukiwaniu pracy. Bariery do przeskoczenia.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z wyjątkowym Gościem, to będzie historia o budowaniu wewnętrznej siły i pokonywaniu barier, które nie powstrzymały przed wyznaczaniem sobie ambitnych celów. Pokonała wiele ograniczeń wynikających z jej niepełnosprawności. To będzie historia o przesuwaniu granic! Pokaże też jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają realizować własne cele i marzenia.

Gość Katarzyna Pełka – absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyła administrację i pedagogikę specjalną. Jest osobą z niepełnosprawnością, choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD). Porusza się o kulach. Jednakże niepełnosprawność jej nie definiuje, ani nie szufladkuje. Żyje takim życiem jakim chce i dąży do takiego o jakim marzy.

Wywiad online poprowadzi Judyta Zeszczuk – konsultant ds. edukacji i rozwoju, doradca zawodowy, coach, trener zmiany i pracownik z niepełnosprawnością w Ośrodku Kariery UWM.

Bądźcie z nami!

Data: 17.05.2021

Godzina: 17:00 – 18:30

Zapisy: dostępne pod linkiem

Zapisane osoby dzień wcześniej otrzymają szczegółowe informacje drogą mailową.

Organizator: Ośrodek Kariery Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie