dlaStudenta

Portal powstał w 2003 roku, jako serwis skierowany do wrocławskich studentów, jednak szybko stał się stroną ogólnopolską. Dziś jest obecny w 22 ośrodkach akademickich w Polsce.

dlaStudenta.pl to gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student - od oferty edukacyjnej uczelni wyższych, szkół policealnych i językowych, poprzez oferty pracy i mieszkań do wynajęcia, informacje o wydarzeniach kulturalnych, po treści life-style'owe i autorskie komentarze redakcji.

Od samego początku portal był tworzony zgodnie z zasadą "studenci dla studentów", co zawsze gwarantowało rzetelność, autentyczność i odpowiedni styl prezentowanych informacji. Nad jego wyglądem i zawartością merytoryczną czuwa obecnie zespół redaktorów oraz dziesiątki współpracowników.

Aktualne informacje publikujemy w działach tematycznych, m.in.: Praca, Studia, Stancje, Kultura, Informator Miejski, Kobieta, jak i zakładkach okolicznościowych (np. Juwenalia, Walentynki, WOŚP).

Od początku działalności współpracujemy z uczelniami, szkołami językowymi, firmami ubezpieczeniowymi, work&travel, bankami, restauracjami, klubami, zespołami muzycznymi. Wspólnie wspieramy inicjatywy studenckie, wydarzenie kulturalne, imprezy sportowe, eventy naukowe itp.