CITI DAY NA UWM W OLSZTYNIE

Citi Day na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie

Chcesz rozpocząć karierę w międzynarodowej instytucji finansowej i pracować wśród ludzi z pasją? Swoją przyszłość zawodową łączysz z ciągłym rozwojem oraz realizacją indywidualnych projektów i ambitnych zadań? Dobrze się składa, bo już 13 października 2016 r. będziesz miał/a okazję przekonać się, że to wszystko może zaoferować Ci Citi (Citi Handlowy i Citi Service Center Poland) w Olsztynie!

Citi Day na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie to idealna okazja, abyś poznał/a pracowników Citi i dowiedział/a się szczegółowych informacji na temat różnych obszarów rozwoju przygotowanych specjalnie dla Ciebie. A jest ich naprawdę wiele – bez względu na to, czy posiadasz już doświadczenie zawodowe, czy chcesz je dopiero zdobyć!

Przyjdź 13 października 2016 r. między godz. 9:00 a 15:00 na stoisko Citi w Bibliotece Uniwersyteckiej i dowiedz się z pierwszej ręki:

-        w jaki sposób aplikować do Programu „Rozwój na Bank” w obszarze Operacji i Technologii w Olsztynie i zacząć rozwijać swoją karierę zawodową,

-         jak zostać Ambasadorem Citi i realizować własne inicjatywy na UWM,

-         co zrobić, aby napić się kawy w olsztyńskiej siedzibie firmy, czyli jak otrzymać zaproszenie na Citi Home Day.

Citi Day to również szansa na wzięcie udziału w warsztacie „Kariera w międzynarodowej instytucji finansowej. W Citi. W Olsztynie”, który odbędzie się o godz. 11:00.

Zapisz się na warsztat już dziś – wyślij maila na student@citi.com, podając swoje imię i nazwisko oraz rok i kierunek studiów.

Do zobaczenia 13 października 2016 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie !