Dzień Otwartych Drzwi UWM 2020

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI UWM

26 marca 2020 r., w godz. 9:00 - 14:00

Centrum Nauk Humanistycznych ul. Kurta Obitza 1, Olsztyn – Kortowo

Odpowiemy na nurtujące Cię pytania:

JAK ZDAĆ MATURĘ? - Eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży opowiedzą jak będzie wyglądał w tym roku egzamin maturalny z języka polskiego, matematyki i języka obcego.

JAKI KIERUNEK STUDIÓW WYBRAĆ? - Zaprezentujemy ofertę kształcenia Uniwersytetu na najbliższy rok akademicki, podpowiemy, jaki kierunek studiów będzie dla Ciebie najlepszy.

JAK DOSTAĆ SIĘ NA STUDIA? - Wyjaśnimy kryteria kwalifikacji kandydatów na I rok studiów na rok akademicki 2020/2021. Opowiemy jak wygląda rekrutacja na studia w UWM.

JAK BĘDZIE NA STUDIACH? - Zapraszamy na prezentacje wydziałów i agend studenckich oraz zwiedzanie campusu, laboratoriów, pracowni, auli wykładowych, Biblioteki Uniwersyteckiej i osiedla akademickiego.

Więcej informacji wkrótce.