Konferencja pt. „Energetyczna kanapka na trawie – czyli aktualne konkursy w programie Horyzont 2020 w obszarach: Energia, Środowisko i Żywność”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na konferencję pt.

która odbędzie się 08/12/2016 (czwartek);
Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka UWM, s. 307, ul. Oczapowskiego 12 B,
w godzinach: 10:00-14:30

Celem konferencji jest przedstawienie tematyki najnowszych konkursów z Programu Horyzont 2020 w obszarach: Żywność, Środowisko i Energia oraz zachęcenie do aplikowania poprzez zaprezentowanie doświadczeń związanych z pozyskaniem finansowania i realizacją projektu z programu Horyzont 2020 oraz doświadczeń ewaluatora projektów w KE.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych wymagana jest rejestracja w formie elektronicznej poprzez stronę RPK www.uwm.edu.pl/rpk w zakładce Szkolenia. Decyduje kolejność zgłoszeń.