Hortiterapia jako jedna z form arteterapii

Katedra Ogrodnictwa na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Seminarium Naukowym pt:

„Hortiterapia jako jedna z form arteterapii”

W czasie seminarium pragniemy podjąć dyskusję skoncentrowaną na ważnych  i aktualnych problemach związanych z hortiterapią jako terapią wspomagającą rehabilitację osób z niepełnosprawnością w różnych okresach życia. Seminarium adresowane jest do pracowników placówek terapeutycznych, warsztatów zajęciowych, osób pragnących zapoznać się z hortiterapią wspierającą rehabilitację osób.

Czas trwania konferencji naukowej:  7 listopada 2014 roku.

Miejsce konferencji: Centrum Edukacji Technologicznej Stara Kotłownia w Olsztynie

Język konferencji: polski, angielski,

Informacje dotyczące Seminarium oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Katedry Ogrodnictwa: www.uwm.edu.pl/ogrod/ w zakładce: aktualności