Katedra

Szukaj

Idź do treści

Kadra

KIEROWNIK KATEDRY

prof. dr hab. Stanisław Sienkiewicz

tel. (089) 523 37 43; fax. (089) 523 44 37

e-mail: stanislaw.sienkiewicz@uwm.edu.pl

WWW

PROFESOROWIE

dr hab. Teresa Bowszys, prof. UWM

tel. (089) 523 32 39

e-mail: teresa.bowszys@uwm.edu.pl

WWW

dr hab. Jadwiga Wierzbowska, prof. UWM

tel. (089) 523 32 31

e-mail: jadwiga.wierzbowska@uwm.edu.pl

WWW

ADIUNKCI

dr hab. inż. Andrzej Klasa

tel. (089) 523 47 05

e-mail: andrzej.klasa@uwm.edu.pl

WWW

dr hab. inż. Sławomir Krzebietke

tel. (089) 523 33 73; ... 32 51; ...51 28

e-mail: slawomir.krzebietke@uwm.edu.pl

WWW

dr hab. inż. Anna Nogalska

tel. (089) 523 32 50

e-mail: anna.nogalska@uwm.edu.pl

WWW

PROFESOROWIE EMERYTOWANI

prof. dr hab. Zofia Benedycka

tel. (089) 523 33 73

e-mail: zofia.benedycka@uwm.edu.pl

prof. dr hab. Danuta Bobrzecka

tel. (089) 523 37 43

prof. dr hab. Jerzy Czapla

tel. (089) 523 32 48

e-mail: jerzy.czapla@uwm.edu.pl

prof. dr hab. Anna Krauze

tel. (089) 523 32 49

prof. dr hab. Henryk Panak

tel. (089) 523 32 48

prof. dr hab. Teresa Wojnowska

tel. (089) 523 32 52

ASYSTENT

dr inż. Marta Zalewska

tel. (089) 523 49 64

e-mail: marta.zalewska@uwm.edu.pl

WWW

SPECJALISTA

dr inż. Małgorzata Skwierawska

tel. (089) 523 39 50

e-mail: gosus1@wp.pl

WWW

dr inż. Dorota Pilejczyk

tel. (089) 523 49 51; kom. 505 107 605

e-mail: dorotap@uwm.edu.pl

WWW

TECHNOLOG

dr inż. Piotr Żarczyński

tel. (089) 523 47 02; (089) 523 32 51

e-mail: piotr.zarczynski@uwm.edu.pl

WWW

DOKTORANCI

Strona główna | Kadra | Dydaktyka | Badania | Publikacje | Historia | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego