Kierunek Politologia jest oferowany również w formie kształcenia Politologia 35+.

Oznacza to, że zajęcia zorganizowane są w godzinach popołudniowych, tak aby były one dopasowane do oczekiwań osób pracujących.

Dlaczego Politologia 35+

Politologia 35+ – nie ma limitów wieku. Chcemy podkreślić, że studia są także dla osób po 35 roku życia. Zapraszamy wszystkich, którzy zdali maturę bez względu na wiek. Nie jest ważne czy zdawaliście maturę w „nowym” czy „starym trybie”. Nie jest ważne czy masz 19 lat czy 59 lat.

Bezpłatne studia dla dorosłych – będziesz studiować w trybie dziennym, bez opłat.

Połącz pracę ze studiami – Czekamy na tych, którzy już pracują lub pragną pogodzić studia z pracą. Politologia 35+ jest formą kształcenia, co oznacza, że zajęcia są zorganizowane w godzinach popołudniowych, aby były one dopasowane do oczekiwań osób pracujących.

Zajęcia 3 razy w tygodniu po 16:00 – planujemy organizować ćwiczenia i wykłady w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach 16:00-21:00 oraz dodatkowo jeden weekend (sobota-niedziela) w miesiącu.

Studia licencjackie i magisterskie – można zapisać się na studia I stopnia (licencjackie) oraz II stopnia (magisterskie).

Jak się zapisać: zapisz się w systemie IRK na kierunek Politologia. Po zakończeniu rekrutacji, przy potwierdzaniu zamiaru studiowania, poprosimy Cię o złożenie deklaracji, że preferujesz zajęcia w trybie popołudniowym (Politologia 35+).

Więcej o rekrutacji na www.uwm.edu.pl/kandydaci

Termin zapisów: do 6 lipca 2017 roku.

 

Plakat Politologia 35+

 

Źródła nie znaleziono
Źródła nie znaleziono