Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Czterech pracowników naszego Instytutu, podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, w dniu 1 października, otrzymało wysokie odznaczenia państwowe potwierdzające ich wieloletnią pracę i wkład w rozwój nauki.

Prof. dr hab. Arkadiusz Żukowski otrzymał Złoty Krzyż Zasługi, który jest nadawany przez Prezydenta RP za szczególne zasługi, spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu.

Dr hab. Maciej Hartliński, prof. UWM otrzymał Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, który jest nadawany przez Prezydenta RP za wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Dr hab. Marcin Chełminiak, prof. UWM otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania oraz legitymowanie się wybitnym dorobkiem.

Dr hab. Krzysztof Gładkowski, prof. UWM otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania oraz legitymowanie się wybitnym dorobkiem.

Gratulujemy!!!

azukowski
azukowski azukowski
chelminiak
chelminiak chelminiak
gladkowski
gladkowski gladkowski
hartlinski
hartlinski hartlinski
wspólne
wspólne wspólne