Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Egzaminy poprawkowe u dr hab. W. Tomaszewskiego odbędą się 21.09 oraz 23.09 w godz. 10-12 w sali 102.

Od poniedziałku (30.03) zajęcia są prowadzone w trybie zdalnym na platformach MS Teams oraz Moodle. Wszystkie zajęcia są realizowane w czasie rzeczywistym.

Prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek email w domenie @student.uwm.edu.pl. Na te adresy są wysyłane informacje na temat zajęć, form ich prowadzenia oraz dołączane są linki i kody dostępu.

UWAGA pierwsze roczniki wszystkich kierunków!

Zaplanowano zajęcia z ergonomii. Prosimy o zapoznanie się z uaktualnionymi planami zajęć.

Studenci II roku studiów stacjonarnych I° na kierunku: BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO zobligowani są do rejestracji żetonowej na ćwiczenia z przedmiotu: SEMINARIUM DYPLOMOWE I PRACA DYPLOMOWA.

Zapisów na przedmiot należy dokonać drogą internetową za pomocą modułu UL w systemie USOS pod adresem ul.uwm.edu.pl w terminie od 19 lutego 2020 r. od godz. 08.00 do 21 lutego 2020 r. do godz. 23:59.

W przypadku braku żetonu prosimy o kontakt z właściwym dziekanatem.

Zamieszczamy plany zajęć w semestrze letnim>>>

UWAGA!

Bezpieczeństwo narodowe – rok I studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne oraz Politologia – rok I – studia I stopnia stacjonarne

Zajęcia z Ergonomii (przedmiot obowiązkowy) – 2 godz. zostaną zaplanowane w późniejszym terminie.

 

Tydzień A rozpoczyna się 24.02.2020 roku, a Tydzień B - 2.03.2020 roku.

Źródła nie znaleziono
Źródła nie znaleziono