Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w DEBACIE OKSFORDZKIEJ i WYGRANIA WYJAZDU DO BRUKSELI.

Wydarzenie przeznaczone jest dla studentów uczelni wyższych z całej Polski, niezależnie od kierunku studiów. Dopuszczalne są tylko zgłoszenia grupowe (3-osobowe). Organizatorem cyklu debat oksfordzkich „Team Europe goes Oxford” jest Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce we współpracy z EurActiv.pl, siecią Team Europe oraz Centrami Dokumentacji Europejskiej z ośmiu ośrodków, w których odbędą się debaty.

Centrum Dokumentacji Europejskiej znajdujące się w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie również zaangażowana jest w organizację jednej z debat. Zachęcamy do zgłoszeń, które należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin składania zgłoszeń upływa 23 marca 2015 r. o godz. 15.00.

Życzymy powodzenia!

Aktualności PTNP