Ogłoszenie - praca; tłumacz języków wschodnich

INSTYTUCJA RZĄDOWA Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE

ZATRUDNI TŁUMACZY JĘZYKÓW WSCHODNICH

Obowiązki:

Zakres obowiązków wynikający, ze szczegółowego opisu stanowiska, zostanie przedstawiony na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wymagania:

- ukończone studia wyższe filologiczne lub inne (licencjackie, magisterskie);

- biegła znajomość języka kierunkowego lub nabytego w inny sposób;

- umiejętność adaptacji i pracy w zmieniających się warunkach;

- umiejętności pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej;

- otwartość na doskonalenie zawodowe;

- dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

- stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę;

- atrakcyjny pakiet socjalny;

- szkolenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

- perspektywy awansu zawodowego.

SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH.
Kandydaci muszą posiadać OBYWATELSTWO POLSKIE, korzystać w pełni z praw publicznych – NIEKARANI.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kadry@aw.gov.pl
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.