Czwartki z humanistyką - 5 edycja 2019/2020

CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ – V EDYCJA 2019/2020

Szanowni Państwo!

Pragnę poinformować, że w bieżącym roku szkolnym pracownicy Wydziału Humanistycznego UWM w Olsztynie przygotowali po raz piąty cykl spotkań edukacyjnych zatytułowanych CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ, na które składać się będą interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży ósmych klas szkół podstawowych i szkół średnich. Chcemy w  ten sposób wspierać młodzież szkolną w pracy nad poszerzeniem wiedzy i zainteresowań, jednocześnie prezentując jej środowisko akademickie, obszary naszej działalności naukowej oraz możliwości rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

W ramach piątego cyklu spotkań zaoferujemy Państwu wykłady i/lub warsztaty realizowane przez przedstawicieli wszystkich kierunków, znajdujących się w ofercie dydaktycznej Wydziału Humanistycznego.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 24 października 2019 roku, o godz. 9:45 (oferta w załączeniu).

Harmonogram CZWARTKÓW Z HUMANISTYKĄ:

- 24 października 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 17 października)

- 21 listopada 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 14 listopada)

- 19 grudnia 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 12 grudnia)

- 16 stycznia 2020 (zgłoszenia przyjmujemy do 9 stycznia)

- 20 lutego 2020 (zgłoszenia przyjmujemy do 13 lutego)

- 19 marca 2020 (zgłoszenia przyjmujemy do 12 marca)

- 23 kwietnia 2020 (zgłoszenia przyjmujemy do 16 kwietnia)

- 21 maja 2020 (zgłoszenia przyjmujemy do 14 maja)

Zainteresowanych nauczycieli bardzo proszę o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: monika.rubacha@uwm.edu.pl (tel. 89 524 63 94).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Bardzo cieszymy się, że poprzednie edycje spotkały się z Państwa uznaniem i w ramach tego projektu gościliśmy na Wydziale prawie 3000 uczniów z kilkudziesięciu szkół z regionu Warmii i Mazur oraz województw ościennych.  Liczymy na dalszą współpracę

łączę wyrazy szacunku

dr Renata Rozbicka
prodziekan ds. studenckich i promocji