Czwartki z humanistyką - 3 edycja

CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ – IV EDYCJA

Wzorem lat ubiegłych pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie przygotowali cykl spotkań edukacyjnych zatytułowanych CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ, na które składać się będą interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży szkół gimnazjalnych i licealnych. Chcemy w ten sposób wspierać młodzież szkolną w pracy nad poszerzeniem wiedzy i zainteresowań, jednocześnie prezentując jej środowisko akademickie, obszary naszej działalności naukowej oraz możliwości rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, by była ona atrakcyjna dla uczniów. Zadbaliśmy też o to, by prezentowali ją pracownicy naszego Wydziału, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą i są pasjonatami. W ramach każdego cyklu spotkań zaoferujemy wykłady i/lub warsztaty realizowane przez przedstawicieli wszystkich kierunków, znajdujących się w ofercie dydaktycznej Wydziału Humanistycznego.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 26 października o godz. 9:45 (oferta w załączeniu).

Harmonogram CZWARTKÓW Z HUMANISTYKĄ:

- 26 października 2017 (zgłoszenia przyjmujemy do 19 października)

- 23 listopada 2017 (zgłoszenia przyjmujemy do 16 listopada)

- 14 grudnia 2017 (zgłoszenia przyjmujemy do 7 grudnia)

- 18 stycznia 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 11 stycznia)

- 15 lutego 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 8 lutego)

- 15 marca 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 8 marca)

- 19 kwietnia 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 12 kwietnia)

- 17 maja 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja)

- 14 czerwca 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 7 czerwca).

Zainteresowanych nauczycieli bardzo proszę o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: monika.rubacha@uwm.edu.pl (tel. 89 524 63 94).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwem i otwarci na Państwa sugestie w kwestii naszej oferty. Zachęcam do skorzystania z niej wierząc, że nasza inicjatywa spotka się z życzliwym przyjęciem z Państwa strony.

dr Renata Rozbicka
Prodziekan ds. studenckich i promocji

CZWARTKI - program

PLAKAT - maj