Czwartki z humanistyką - 3 edycja

Wzorem lat ubiegłych pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie przygotowali cykl spotkań edukacyjnych zatytułowanych CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ, na które składać się będą interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Chcemy w ten sposób wspierać młodzież szkolną w pracy nad poszerzeniem wiedzy i zainteresowań, jednocześnie prezentując jej środowisko akademickie, obszary naszej działalności naukowej oraz możliwości rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, by była ona atrakcyjna dla uczniów. Zadbaliśmy też o to, by prezentowali ją pracownicy naszego Wydziału, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą i są pasjonatami. W ramach każdego cyklu spotkań zaoferujemy wykłady i/lub warsztaty realizowane przez przedstawicieli wszystkich kierunków, znajdujących się w ofercie dydaktycznej Wydziału Humanistycznego.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 20 października o godz. 9:45.

Harmonogram CZWARTKÓW Z HUMANISTYKĄ:

-         20 października 2016 (zgłoszenia przyjmujemy do 13 października)

-         17 listopada 2016 (zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada)

-         15 grudnia 2016(zgłoszenia przyjmujemy do 8 grudnia)

-         19 stycznia 2017(zgłoszenia przyjmujemy do 12 stycznia)

-         16 lutego 2017(zgłoszenia przyjmujemy do 9 lutego)

-         16 marca 2017 (zgłoszenia przyjmujemy do 9 marca)

-         20 kwietnia 2017(zgłoszenia przyjmujemy do 13 kwietnia)

-         11 maja 2017(zgłoszenia przyjmujemy do 4 maja)

-         8 czerwca 2017 (zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca)

Zainteresowanych nauczycieli bardzo proszę o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: monika.rubacha@uwm.edu.pl (tel. 89 524 63 94).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwem i otwarci na Państwa sugestie w kwestii naszej oferty. Zachęcam do skorzystania z niej wierząc, że nasza inicjatywa spotka się z życzliwym przyjęciem z Państwa strony.

CZWARTKI - czerwiec

CZWARTKI - program

dr Renata Rozbicka

Prodziekan ds. studenckich i promocji