Czwartki z humanistyką - 3 edycja

CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ – IV EDYCJA 2018/2019

Wzorem lat ubiegłych pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie przygotowali cykl spotkań edukacyjnych zatytułowanych CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ, na które składać się będą interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży szkół gimnazjalnych i licealnych. Chcemy w ten sposób wspierać młodzież szkolną w pracy nad poszerzeniem wiedzy i zainteresowań, jednocześnie prezentując jej środowisko akademickie, obszary naszej działalności naukowej oraz możliwości rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, by była ona atrakcyjna dla uczniów. Zadbaliśmy też o to, by prezentowali ją pracownicy naszego Wydziału, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą i są pasjonatami. W ramach każdego cyklu spotkań zaoferujemy wykłady i/lub warsztaty realizowane przez przedstawicieli wszystkich kierunków, znajdujących się w ofercie dydaktycznej Wydziału Humanistycznego.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 25 października 2018 roku, o godz. 9:45 (oferta w załączeniu).

Harmonogram CZWARTKÓW Z HUMANISTYKĄ:

-          25 października 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 18 października)

-          22 listopada 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada)

-          13 grudnia 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 6 grudnia)

-          17 stycznia 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 10 stycznia)

-          14 lutego 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 7 lutego)

-          21 marca 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 14 marca)

-          11 kwietnia 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 4 kwietnia)

-          23 maja 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 16 maja)

Zainteresowanych nauczycieli bardzo proszę o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: monika.rubacha@uwm.edu.pl (tel. 89 524 63 94).
W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwem i otwarci na Państwa sugestie w kwestii naszej oferty. Zachęcam do skorzystania z niej wierząc, że nasza inicjatywa spotka się z życzliwym przyjęciem z Państwa strony.

Łączę wyrazy szacunku

dr Renata Rozbicka
Prodziekan ds. studenckich i promocji

PROGRAM - 17.01.2019