Szkolenie dla doktorantów - aplikowanie o granty w konkursach NCN 15.05.2018

Prezydium Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Humanistycznego UWM w Olsztynie oraz Kierownik Studiów Doktoranckich dr hab. Iwona Ndiaye, prof. UWM zapraszają do udziału w szkoleniu dla doktorantów dot. aplikowania o granty w konkursach Narodowego Centrum Nauki.

Spotkanie odbędzie się 15 maja br. (wtorek) w godz. 9.45 – 14.00 w Centrum Nauk Humanistycznych (ul. Kurta Obitza 1). Szkolenie przeprowadzą pracownicy NCN. Przewidywany program zamieszczono poniżej, jednakże może on ulec zmianie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą mailową (imię i nazwisko doktoranta, wydział i rok studiów, telefon i adres mailowy) na adres wrsdwh@wp.pl do dnia 10 maja.
Ilość miejsc – 80.

Prezydium WRSD
Wydział Humanistyczny UWM w Olsztynie

Szkolenie dla doktorantów w zakresie aplikowania o granty