XII Ogólnopolski Rajd Studentów Geodezji

XII Ogólnopolski Rajd Studentów Geodezji w Durbaszce już za nami! Wróciliśmy z wielkim bagażem wspaniałych wspomnień. Siedmioosobowa delegacja: Katarzyna Spychała, Marcelina Rawa, Paulina Dąbrowska, Mikołaj Lipiński, Michał Nawrotek, Robert Burzykowski oraz Maciej Płonowski z przyjemnością reprezentowała Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. W trakcie pobytu zostały przedstawione firmy takie jak: Geobiz, EuroSystem, Here oraz przysłuchiwaliśmy się opowieściom Kuby o podróżach autostopem przez świat. (Kuba Rydkodym – www.plecakwspomnien.eu) Czekało na nas również wiele interesujących atrakcji i zabaw min. gra terenowa zorganizowana przez firmę HERE oraz geoolimpiada, w której można było wygrać interesujące i cenne nagrody. Wieczorami integrowaliśmy się przy pieśniach i ognisku. Serdecznie dziękujemy Kołu Naukowemu Geodetów działającym na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie za zaproszenie na Rajd i świetną zabawę. Do zobaczenia za rok!