Dni Aktywności

logo Dni Aktywności UWM17 października 2012 roku odbyły się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie Dni Aktywności. Celem imprezy było zachęcenie studentów do aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania własnych zainteresowań, poszerzania horyzontów i zdobywania nowych umiejętności i wiedzy. Oczywiście nie mogliśmy przegapić takiej okazji do pokazania się. Gdzieś obok szkół językowych, szkół tańca, organizacji pozarządowych, rządowych, instytucji i fundacji można było znaleźć nasze stanowisko. Nasza ekipa reprezentacyjna pokazywała zainteresowanym praktyczne wykorzystanie systemów GPS w procesie monitorowania ruchu. Panowie opowiadali też trochę bajek, ale to już zupełnie inna historia… : )

PS. Pamiętajcie o koszulkach!