Pożegnanie

Ubiegłą sobotę sponsorowało słowo „pożegnanie”. Niewiele przed tym, jak reprezentacja Polski pożegnała się z Euro 2012, Koło Naukowe „GeoSiN” pożegnało tych, którzy kończą już swoją przygodę z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Prezes Koła Naukowego – Radosław Wajszczak, podziękował tegorocznym absolwentom (nie pozwólcie mi się tutaj pomylić! ) za wkład, jaki wnosili w działalność Koła, nagradzając Ich pamiątkowymi dyplomami oraz niewielkimi upominkami rzeczowymi. Wyraził jednocześnie nadzieję, że nie jest to pożegnanie „na zawsze” i jeszcze nie raz i nie dwa będzie nam dane się spotkać, zaznaczając, że zawsze są tutaj mile widziani.

Głównym „Bohaterom” sobotniej nocy życzymy wszelkiej pomyślności, wielkich karier i wysokich dokładności wyznaczenia pozycji. Jak najwięcej pracy w terenie, przy jak najlepszej pogodzie i jak najmniej kameralnego opracowywania danych. Pamiętajcie też, że od tej chwili, jak powiedział dr inż. Arkadiusz Tyszko, jesteście ambasadorami GeoSiN na świat.

Powodzenia!