pierwszy rok

tort„Najtrudniejszy pierwszy rok… zanim innych zrobisz sto” –  śpiewała przed laty słynna Anna Jantar : )
W ubiegłą sobotę członkowie GeoSiN postanowili uczcić mijający właśnie pierwszy rok działalności Międzynarodowego Koła Naukowego Geodezji Satelitarnej i Nawigacji. W obecności opiekuna Koła dr inż. Arkadiusza Tyszko oraz zacnych gości z Koła Naukowego Geodetów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, jaśnie nam panujący Prezes podziękował wszystkim członkom za wkład, jaki dotychczas włożyli w działalność Koła Naukowego oraz życzył sobie i nam, by była to pierwsza z wielu takich uroczystości. W podobnym tonie wypowiadał się również opiekun Koła, zaznaczając, że GeoSiN tworzą jego członkowie i dziękując za wspaniałą organizację urodzinowego przyjęcia. Następnie głos zabrała przedstawicielka KNG UR w Krakowie i tak oto pierwsze trzy toasty zostały wzniesione. Potem Rafał zaintonował „Ona tańczy dla mnie”, Maciek zatańczył i rozpoczęła się impreza trwająca do białego rana.

Na zakończenie chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim za przybycie, zwłaszcza naszym gościom z Krakowa! Dziękuję również za wkład jaki włożyliście w organizację, za przepyszne jedzenie, za atmosferę jaką stworzyliście! Dzięki Wam nie mam już wątpliwości, że praca włożona rok temu w założenie Koła, warta była wykonania. Dziękuję członkom Koła Naukowego Gospodarki Nieruchomości UWM w Olsztynie za przesłane życzenia urodzinowe, a jednocześnie żałuję, że nie mogliście być z nami. I na koniec dziękuję wszystkim tym, których z różnych przyczyn już nie ma z nami, za to, że swoją, czasem dłuższą, czasem krótszą obecnością w naszych szeregach, dołożyliście cegiełkę do tego, że GeoSiN jest w tym miejscu, w którym jest. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Zdjęcia z eventu do obejrzenia w galerii!

Do zobaczenia w nowym 2013 roku!

DT