Samorząd studencki

RADA WYDZIAŁOWA SAMORZĄDU STUDENCKIEGO
Filia w Ełku
UWM w Olsztynie

Skład Rady Wydziałowej Samorządu Studenckiego:

Przewodnicząca – Brygida Lewandowska

Wiceprzewodniczący – Vladyslaw Budnyk

Wiceprzewodniczący – Karol Karwowski

Delegat do RUSS – Marek Paśnikowski

1. Kim jesteśmy?

Jesteśmy Radą Wydziałową Samorządu Studenckiego Filii UWM w Ełku. Co więcej, jesteśmy tym samym prawnymi przedstawicielami studentów przed władzami jednostek uczelni i jednostkami zewnętrznymi (co sprowadza się do tego, że reprezentujemy studentów Filii w Ełku w organach UWM i nie tylko).

Oczywiście też jesteśmy głosem studentów. Poza tym jesteśmy normalnymi (czyli fajnymi, szalonymi i niezwykle skromnymi), aktywnymi i kreatywnymi osobami, które nie boją się wyzwań i zawsze stają w obronie praw studenta.

2. Co robimy?

Staramy się zagospodarować skromne środki jakimi dysponujemy tak, by żyło się Wam lepiej, a Filia UWM w Ełku rosła w siłę. Dbamy więc o wolny czas studentów i ukulturalniamy ich poprzez organizacje wydarzeń i różnego typu akcji. Krótko mówiąc – pomagamy, działamy, reprezentujemy, aktywizujemy i opiniujemy.

3. Jak do nas dołączyć?

Jeżeli chcesz w czasie studiów aktywnie spędzić czas, czynnie brać udział w życiu Uczelni, zdobyć doświadczenie, które pomoże Ci w przyszłości i poznać ciekawych ludzi – zgłoś się do nas, a na pewno nie pożałujesz!