Samorząd studencki

RADA WYDZIAŁOWA SAMORZĄDU STUDENCKIEGO
Filia w Ełku
UWM w Olsztynie

e-mail: rwss.wstis@gmail.com

Jesteśmy samorządem najmłodszego z wydziałów Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Przede wszystkim jesteśmy fajni, ale tuż po tym jesteśmy dla naszych koleżanek i kolegów studentów, więc nie bój się odwiedzaj nas, a my już zrobimy co trzeba, aby było dobrze!

A teraz malutkie FAQ:

1. Kim jesteśmy?

Jesteśmy Radą Wydziałową Samorządu Studenckiego jednego z wydziałów Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Co więcej, jesteśmy tym samym prawnymi przedstawicielami studentów przed władzami jednostek uczelni i jednostkami zewnętrznymi (co sprowadza się do tego, że reprezentujemy studentów WSTiS w organach UWMu i nie tylko).

Oczywiście też jesteśmy głosem studentów. Poza tym jesteśmy normalnymi (czyli fajnymi, szalonymi no i niezwykle skromnymi ), aktywnymi i kreatywnymi osobami, które nie boją się wyzwań i zawsze stają w obronie praw studenta.

2. Co robimy?

Staramy się zagospodarować skromne środki jakimi dysponujemy tak, by żyło się wam lepiej, a wydział rósł w siłę. Dbamy więc o wolny czas studentów i ukulturalniamy ich poprzez organizacje mnóstwa imprez, wydarzeń i różnego typu akcji. To również my jesteśmy sprawiedliwym i ludzkim organem, który po przez Komisje Stypendialne przyznaj stypendia naszym kochanym studentom. Krótko mówiąc – pomagamy, działamy, reprezentujemy, aktywizujemy i opiniujemy ;)

3. Jak do Nas dołączyć?

Jeżeli chcesz w czasie studiów aktywnie spędzić czas, czynnie brać udział w życiu uczelni, zdobyć doświadczenie, które pomoże Ci w przyszłości i poznać ciekawych ludzi – zgłoś się do Nas, a na pewno nie pożałujesz!