Obrona terytorialna w systemie bezpieczeństwa publicznego

Opłaty

Słuchacz ureguluje opłaty świadczone za usługi edukacyjne związane z prowadzeniem studiów podyplomowych na zasadach określonych w uchwale nr 736 Senatu Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z dnia 22 maja  2015 roku w sprawie zasad pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne oraz trybu i warunków zwalniania z tych opłat.
Opłata za studia wynosi 3000 PLN od osoby, zgodnie z zawartą umową.

Warunki ukończenia studiów:

Warunkiem ukończenia studiów jest systematyczne uczestnictwo w zajęciach poprzez logowanie się w systemie oraz wykonywania potwierdzających zadań. Uzyskanie zaliczeń cząstkowych z przedmiotów przewidzianych programem kształcenia i uzyskanie 30 punktów ECTS. Ocenę końcową stanowić będzie średnia arytmetyczna z uzyskanych ocen cząstkowych.

Opis kwalifikacji absolwenta studiów podyplomowych:

Słuchacze zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu:
- rozpoznania armii innych państw
- profilaktyki i dyscypliny wojskowej
- obrony przed bronią masowego rażenia
- łączności
- terenoznawstwa
- zabezpieczenia logistycznego
- zespołowego rozwiązywania problemów, umiejętności kreatywnej współpracy w rozwiązywaniu złożonych kwestii bezpieczeństwa wewnętrznego państwa.

Miejsce prowadzenia studiów:

Filia UWM w Ełku
Ul.Kościuszki 23, 19-300 Ełk

Wymagania wstępne i zasady naboru:

Postępowanie kwalifikacyjne na studia podyplomowe przeprowadza komisja powołana na Wydziale Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku.
O zakwalifikowaniu na studia podyplomowe decyduje pierwszeństwo złożenia kompletu wymaganych dokumentów:
- odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
- podanie oraz kwestionariusz wydrukowane z systemu IRK

Link do rejestracji: