PLAN ZAJĘĆ NA ROK AKADEMICKI 2021/2022

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, iż plany zajęć na rok akademicki 2021/2022 są już dostępne.

Plany zajęć dla kierunku: Administracja I stopnia, Administracja II stopnia, Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna znadują się w zakładce "Studenci".

Plany zajęć - Administracja I stopnia, Administracja II stopnia, Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Plan zajęć dla kierunku Pielęgniarstwo znajduje się w zakładce "Pielęgniarstwo" .

Plan zajęć - Pielęgniarstwo

Ponadto informujemy, iż wykłady jak i ćwiczenia na studiach stacjonarnych I stopnia odbywają się stacjonarnie. Wyjątkiem są lektoraty (języki obce), te natomiast będą prowadzone w formie zdalnej. Wykłady oraz lektoraty (języki obce) na studiach stacjonarnych II stopnia będą odbywały się zdalnie, ćwiczenia zaś stacjonarnie.