„Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Ełk” - edycja XIV

Drodzy Studenci,

Prezydent Miasta Ełku zaprasza do wzięcia udziału w 14. edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk".

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej, rozwoju przedsiębiorczości, architektury krajobrazu, urbanistyki czy historii miasta.

Celem konkursu jest popularyzowanie tematyki związanej z Ełkiem, umożliwienie autorom pracy promowania ich osiągięć a także zachęcenie do podejmowania nowatorskich prac naukowo-badawczych poświęconych naszemu miastu.

W tegorocznym budżecie na nagrody w konkursie przeznaczono 10 000zł.
Prace należy składać w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku (ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk).
Termin składania prac upływa 15 października 2021 roku.

Szczegółowe informacje mażna uzyskać u Pani Anny Lewandowskiej - pracownika Wydziału Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku tel. 087 732 62 74, e-mail: a.lewandowska@um.elk.pl .