AZS UWM Olsztyn doprowadził do remisu!Przedsezonowy plan został zrealizowany - olsztyńscy akademicy utrzymali się w ekstraklasie rozgrywek. Przed siatkarzami Mariusza Sordyla, więc rozgrywki play-off.

Sport

Czas na walkę z mistrzem10 grudnia siatkarze AZS UWM Olsztyn rozegrają zaległy mecz z mistrzem Polski - Skrą Bełchatów. W ramach 6. Kolejki PlusLigi akademicy wyjeżdżają do Bełchatowa, aby zmierzyć się z takimi zawodnikami jak Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek, Miguel Falasca, Stephane Antiga, czy Michał Winiarski.

Niewiadoma 8. kolejki PlusLigiJeszcze nie opadły emocje po meczu 7. kolejki PlusLigi, a już w najbliższą sobotę siatkarze AZS UWM Olsztyn wybiegną na boisko, by rozegrać kolejne ligowe spotkanie.

Rozpoczęła się gra o rektorskie medale!Pracownicy i studenci UWM rozpoczęli boje o medale w kilkunastu dyscyplinach sportowych. Są już pierwsze rozstrzygnięcia!

Sport

Znów walka o ligowe punktyPo trzytygodniowej przerwie siatkarze AZS UWM Olsztyn wracają na siatkarskie boisko. W najbliższy piątek podopieczni Mariusza Sordyla podejmą przed własną publicznością wicemistrza kraju - Asseco Resovię Rzeszów.

Sport

Z Sydney z medalami Krystyna Pieczulis ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu wywalczyła w Sydney (Australia) w zawodach World Masters Games złoto i brąz. Natomiast na dystansie 5 tys. metrów pobiła rekord Polski w swojej kategorii wiekowej.

Sport

Kolejne trzy punkty zdobyteAZS UWM Olsztyn wygrał kolejny mecz. W 5. kolejce PlusLigi podopieczni Mariusza Sordyla pokonali Jadar Radom 3:1. MVP spotkania ponownie został wybrany Wojciech Winnik.

Siatkarze walczą o kolejne punktyJuż w najbliższą środę (4.11) siatkarze AZS UWM Olsztyn przed własną publicznością podejmować będą sąsiada w ligowej tabeli - Jadar Radom.

Sport

Cel: miejsce na "pudle"- Być może uda się nam wejść do dziesiątki najbardziej usportowionych uczelni w Polsce - mówi Grzegorz Dubielski, kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UWM. - Konkurencja jednak jest bardzo silna.

Międzywydziałowy Turniej Piłki Siatkowej PracownikówPracownicy Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej zdobyli mistrzostwo uczelni w siatkówce