Sport

Bądźcie z nami!Rozpoczęła się faza play-off w PlusLidze. Drużyna Indykpolu AZS UWM Olsztyn zaczęła kluczową część sezonu - bezpośrednią walkę o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywek.

Zrewanżować się w ostatnim meczu!Drużyna Indykpolu AZS UWM Olsztyn nadal walczy o utrzymanie się w PlusLidze. Również i Ty możesz pomóc w osiągnięciu tego celu! Przyjdź do...

AZS UWM nagrodzony Pucharem Marszałka WojewództwaKlub Sportowy AZS UWM okazał się najlepszy w województwie w 2010 roku w klasyfikacji sportu młodzieżowego.

Sport

Ten mecz musimy wygrać!Siatkarze AZS UWM walczą o utrzymanie się w PlusLidze. Zapraszamy 7 lutego na mecz z Pamapolem Wielton Wieluń.

Sport

Pierwszy mecz AZS w tym rokuPrzed olsztyńskimi siatkarzami pierwszy w tym roku mecz. Już w najbliższą sobotę o godzinie 17.00 drużyna Indykpolu AZS UWM Olsztyn podejmować będzie AZS Politechnikę Warszawską.

Sport

Nowy trener AZSReprezentant Rumuni oraz trzykrotny mistrz Austrii, dwukrotny zdobywca Pucharu Austrii jako szkoleniowiec hotVolleys. Gheorghe Cretu został trenerem Indykpolu AZS UWM.

Sport

W zdrowym ciele zdrowy duchPracownicy UWM rywalizowali w międzywydziałowych rozgrywkach sportowych: koszykówce i piłce nożnej.

Sport

60 lat AZS Olsztyn!W tym roku przypada jubileusz 60-lecia istnienia AZS Olsztyn. Sekcja siatkówki mężczyzn swoje święto obchodziła w okazały sposób.

Aby było lepiej niż przed rokiemZajęcie wyższej lokaty niż w poprzednim sezonie (5) to cel szczypiornistów AZS UWM na nadchodzący sezon w drugiej lidze.

AZS UWM podejmuje Delectę BydgoszczAkademicy zagrają pierwszy mecz w ramach II rundy Play-Off o miejsca 5-8.