Sport

"Rekin" zwycięzcą Załoga „Rekina" z Akademickiego Klubu Żeglarskiego „Szkwał" drugi raz z kolei została mistrzem Polski.

Sport

AZS wraca do gry. Kup karnetPo wakacyjnej przerwie siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn powrócili do treningów. Już 1 października, meczem z Resovią Rzeszów zainaugurują rozgrywki PlusLigi 2011/2012.

UWM najlepszym uniwersytetem w Polsce w piłce nożnejNa trawiastych boiskach podpoznańskiego Błażejewka rozegrany został finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej. Reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego która zdobyła w złoty medal w klasyfikacji Uniwersytetów

Zwycięstwo dziennikarzy Radia UWM FMZałoga Radia UWM FM zwyciężyła w III Otwartych Mistrzostwach Olsztyna Dziennikarzy w Żeglarstwie na jeziorze Ukiel. W składzie zwycięskiej drużyny znaleźli się Monika Wróblewska, Piotr Bułakowski oraz Mateusz Pytel.

Pracownicny WNS: zwycięzcy turnieju piłkarskiegoZ okazji Święta Uniwersytetu Warmińskiego-Mazurskiego odbył się kolejny IV Turniej Pracowników w piłce nożnej. Pogoda nie oszczędzała zawodników. Burza i rzęsisty deszcz nie przeszkodził jednak zawodnikom w sportowej rywalizacji.

Złoto i srebro dla naszych jeźdźcówEkipa jeździecka AZS UWM na Akademickich Mistrzostwach Polski we Wrocławiu zdobyła srebrny medal w klasyfikacji generalnej (dla najlepszego zawodnika i trenera ekipy). Natomiast w klasyfikacji uniwersytetów pierwsze miejsce i złoty medal (w tym dwa medale: dla najlepszego zawodnika i trenera ekipy).

Pływacy AZS UWM z gradem medaliZnakomicie zaprezentowały się zawodniczki i zawodnicy AZS UWM w Mistrzostwach Polski w pływaniu. W Ostrowcu Świętokrzyskim w ciągu czterech dni rywalizacji zdobyli aż 16 medali, 6 w kategorii seniorów i 10 w kategorii młodzieżowców.

Srebro dla naszych studentówBadmintoniści Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Akademickimi Wicemistrzami Polski

Sport

Jesteśmy najlepsi w Polsce!Studenci UWM zostali Akademickim Mistrzem Polski w piłce siatkowej.

Sport

Emocje gwarantowane!W poniedziałek 4 kwietnia Indykpol AZS UWM Olsztyn podejmie przed własną publicznością Fart Kielce. Kto wie - być może ostatni raz w sezonie 2010/2011?