Najlepiej im idzie na przełajStudenci UWM biegają w przełajach najszybciej spośród wszystkich studentów polskich uniwersytetów, zaś nasze studentki niewiele im ustępują.

Sport

AZS UWM wśród najlepszychW klasyfikacji sportowej dzieci i młodzieży klub Sportowy AZS UWM jest najlepszy w województwie i 7. w Polsce.

Sport

Nowe władze KS AZS UWMKlub Sportowy AZS UWM ma nowe władze. Na walnym zebraniu (18.12.) zostały wybrany zarząd na kadencję 2012-2014. W fotelu prezesa zasiadł rektor prof. Ryszard Górecki.

Duchem na korcie był do końcaKorty tenisowe imienia Franciszka Sroczyka - tak od 28 czerwca oficjalnie dla upamiętnienia ich pomysłodawcy nazywają się korty przy ul. Heweliusza w Kortowie. Ale to nie jedyna zasługa ich patrona.

Sport

Brąz mistrzostw świata!Studentka Aleksandra Lisowska brązową medalistką Drużynowych Akademickich Mistrzostw Świata.

Sport

AZS UWM z nagrodąAkademicki Związek Sportowy UWM zdobył I miejsce w punktacji klubowej Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ogólnopolskim Systemie Współzawodnictwa Sportowego w 2011 roku.

UWM finalistą AMP w futsalu mężczyznZnakomicie zaprezentowali się reprezentanci UWM w eliminacjach strefy B Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu, które odbyły się w Warszawie.

Sport

Mistrzowie 64 pólDrużyna naszej uczelni zajęła III miejsce w klasyfikacji uniwersytetów podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Szachach, które zostały rozegrane w Katowicach.

Sport

Stadion staje w zawodyKortowski stadion - miejsce wielu zawodów sportowych - teraz sam staje w zawody. Stawką są pieniądze na jego remont i prestiż w świecie sportu.

Sport

Żeglarze z medalem!Żeglarze UWM srebrnymi medalistami Akademickich Mistrzostw Polski