Sport
Na inaugurację akademickie derby!

Na inaugurację akademickie derby!

Przed własną publicznością zainauguruje rozgrywki PlusLigi Indykpol AZS UWM Olsztyn. 27 października 2010 r. o godzinie 18.00 rozpocznie się mecz 2. kolejki PlusLigi z Tytanem AZS Częstochowa.


- Będziemy bić się o zwycięstwo. Nie interesuje nas nic innego jak wygranie pierwszego meczu przed własną publicznością - zapowiada Leszek Urbanowicz. - AZS Częstochowa jest w naszym zasięgu, więc postaramy się to wykorzystać. Liczymy na wsparcie naszych niezawodnych kibiców, którzy mam nadzieję szczelnie wypełnią halę Urania - mówi II trener Indykpolu AZS UWM Olsztyn.


Spotkania pomiędzy olsztyńskim AZS-em, a akademikami z Częstochowy zawsze elektryzowały siatkarską Polskę. Nie inaczej będzie w środowy wieczór. Obie ekipy przegrały swoje potyczki na otwarcie sezonu 2010/2011. AZS UWM Olsztyn wyraźnie uległ ZAKS-ie Kędzierzyn Koźle 0:3, a Częstochowa oddała zwycięstwo we własnej hali Delekcie Bydgoszcz 2:3.


Najbliższe spotkanie będzie bardzo ważne dla obu ekip. Zarówno siatkarze z Olsztyna jak i z Częstochowy zrobią wszytko, aby zdobyć pierwsze ligowe punkty i uciec z dołu tabeli.


- Wiemy jakie błędy popełniliśmy w meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle - twierdzi Leszek Urbanowicz. -Gorzej już nie można grać, dlatego też jeśli tylko będziemy realizować przedmeczowe założenia i unikniemy prostych błędów, które masowo popełnialiśmy w ostatnim meczu, to powinno być dobrze - kończy.


Aby zobaczyć pierwszy mecz nowego sezonu w Olsztynie, wszystkim kibicom radzimy się pospieszyć. Bilety można nabyć jeszcze jutro w siedzibie klubu AZS w godzinach 8.00 - 14.00 oraz w kasie biletowej hali Urania od godziny 16.00. Koszt biletu wynosi 20 zł.


Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli zasiąść na trybunach hali Urania zapraszamy do słuchania transmisji w Radiu Polska Siatkówka. Radia można słuchać na stronie www.radiopolskasiatkowka.pl .


Ponadto zapraszamy na naszą relację live. Zachęcamy do obserwowania na bieżąco wyniku meczu Indykpol AZS UWM Olsztyn - Tytan AZS Częstochowa. Zaraz po rozpoczęciu meczu, na oficjalnej stronie www.indykpolazsuwm.pl, startuje relacja live punkt za punkt. Aby obserwować wynik wystarczy o godzinie 18.00 przejść do zakładki „Zobacz relację".


Mecz Indykpol AZS UWM Olsztyn - Tytan AZS Częstochowa już w środę (27.10.2010) o godzinie 18.00 w olsztyńskiej hali Urania.


Bądź z nami, bez Ciebie nie gramy!

 

Marta Panasiuk