Fakty
Rekrutacja trwa. Czekamy na Was!

Trwa cały czas rekrutacja na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Liczba zarejestrowanych kandydatów wciąż rośnie. Na przyszłych studentów czeka 49 kierunków kształcenia, ponad 150 specjalności a wszystko to na 16 wydziałach.

Cały czas można się rejestrować poprzez internetową rejestrację kandydatów: TUTAJ. Również na tej stronie, drodzy kandydaci, znajdziecie specjalne forum, gdzie możecie się wymienić uwagami na temat rekrutacji.

- Wszystkie niezbędne dokumenty przyjmujemy w Bibliotece Głównej uczelni przy Oczapowskiego 12b - mówi profesor Józef Górniewicz, rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. - Na miejscu będzie można także wnieść opłatę rekrutacyjną, a jeśli ktoś będzie czuł się zagubiony, to na pewno pracownicy UWM postarają się rozwiać wszystkie wątpliwości. Do dyspozycji kandydatów na studia będzie także punkt ksero.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się TUTAJ