Studenckie życie

Nie czuję się wykluczonaAnia Sztachelska, studentka, jest niepełnosprawna, ale nie krępuje się o tym mówić i z chęcią korzysta z pomocy Biura ds. Studentów Niepełnosprawnych

Studenckie życie

Dzień otwarty w EłkuSiedemnasty wydział naszego uniwersytetu - zamiejscowy Wydział Studiów Technicznych i Pedagogicznych w Ełku zorganizował 20 kwietnia dzień otwarty. Pracownicy naukowi i studenci przedstawiali ofertę dydaktyczną na rok akademicki 2012/2013.

Studenckie życie

Studenckie podróże marzeńRuszył II Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży Kormorany 2012. W programie festiwalu znalazły się studenckie pokazy konkursowe, podróżnicze slajdowiska zaproszonych gości, warsztaty i imprezy integracyjne.

Studenckie życie

Z Niemiec do Polski z nagrodąStudenci mechatroniki zdobyli trzecie miejsce w prestiżowym konkursie firmy Phoenix Contact.

Studenckie życie

Załóż koszulkę uniwersytecką!Astronomiczna wiosna już przyszła, ale w środę - 21 marca - powitamy na UWM wiosnę kalendarzową. Dołącz do naszej akcji i załóż tego dnia koszulkę uniwersytecką!

Studenckie życie

Żółta łódź podwodna i DesperadoPogoda sprawiła im niespodziankę. Dziewiąty zimowo-wiosenny Skorpenowy spływ Łyną odbył się tego roku przy prawie letniej temperaturze i w słońcu.

Studenckie życie

Swoboda jednego wdechuNa górze lód gruby jak mur, w dole - egipskie ciemności. Powietrze - 10 st. C, woda + 4. Gdzieś tam głęboko pod lodem jest mała, biała plakietka. Musisz ją znaleźć, wynieść na powierzchnię, ale się nie wynurzyć tylko wytrzymać jak najdłużej.

Studenckie życie

Kortwiada najlepsza w PolsceKortowiada to najlepszy festiwal w Polsce - tak sadzą użytkownicy portalu corobimynet.

Studenckie życie

Na pomoc może liczyć każdy- Studenci niepełnosprawni są bardziej narażeni na pewne problemy. Myślę, że część z nich o tym wie, ale może nie wszyscy: kontakt z psychologiem nie jest żadną ujmą - mówi dr Piotr Markiewicz z Biura ds. Studentów Niepełnosprawnych.

Studenckie życie

Superbelfer jest kobietą!Laureatką szóstej edycji konkursu Superbelfer została mgr Karolina Wojciechowska z Wydziału Nauk Ekonomicznych. Po raz pierwszy w historii plebiscytu statuetka Superbelfra i czek na 10 tys. zł trafiły do rąk kobiety.