Studenckie życie

Pracowite studenckie latoChociaż z początkiem lipca Kortowo opustoszało - to jednak nie znaczy to, że nasi studenci oddalili się i oddali lenistwu. Można ich spotkać w wodzie, pod wodą albo na przykład w samolocie.

Studenckie życie

Dyplomy w koszarowej stajniKiedy tysiące innych absolwentów UWM walczy o dyplomy ukończenia studiów, absolwenci III roku edukacji artystycznej z Wydziału Sztuki dokonali tego samego, ale w awangardowy sposób.

Studenckie życie

Weterynaria z dyplomamiStu pięćdziesięciu sześciu absolwentów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM odebrało 15 czerwca dyplomy. Wydział do tej pory ukończyło ok 4 tys. absolwentów.

Studenckie życie

Super premiera EnejaW sobotę na deskach opolskiego amfiteatru wystąpił olsztyński Enej z hitem Skrzydlate ręce i… wygrał SuperPremiery 2012 podczas 49. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (3.06.).

Studenckie życie

Dzień Saudyjski na UWMKobiety w Arabii Saudyjskiej noszą chusty i sukni szczelnie je okrywające i nie kierują samochodami. Nie zabrania im tego religia, jak mniemamy. Więc kto lub co?

Studenckie życie

Włożyli białe fartuchyPrzyszedł czas na praktykę. 55 studentów trzeciego roku Wydziału Nauk Medycznych UWM włożyło fartuchy podczas uroczystej ceremonii Białego Fartucha (26.05.).

Studenckie życie

Łączy ich pasja do naukiPonad 500 studentów z kraju i nie tylko przybyło w dniach 15-16 maja na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski na 41. Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych.

Studenckie życie

Kortowiada 2012. Na scenie i wodziePobiliśmy rekord Guinessa i wytarzali w błocie. To najważniejsze osiągnięcia niedzieli - ostatniego dnia Kortowiady

Studenckie życie

Studenci znowu rządzą!Kortowiadowe szaleństwo rozpoczęte. Barwny korowód 15 tysięcy studentów przemaszerował ulicami Olsztyna. Przez 4 dni władzę w mieście będą sprawować żacy.

Studenckie życie

Czwórka jest pierwszaW tym roku tytuł najlepiej wystrojonego akademika trafił do Domu Studenckiego nr 4. Zaraz za nim uplasowały się DS. 6 - 2.miejsce, oraz DS 11- 3.