Studenckie życie

Wigilijne trendy i inspiracjeJeśli ktoś nie wie jak udekorować stół do wigilijnej kolacji to powinien niezwłocznie odwiedzić wystawę świątecznych stroików, którą 12 grudnia zorganizowało Koło Naukowe Florystów i Miłośników Roślin Ozdobnych.

Studenckie życie

Minister jak MikołajNa Mikołaja Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego sprawiło studentom i doktorantom miłą niespodziankę: przekazało dodatkowe pieniądze na stypendia.

Studenckie życie

Nasza drużyna pani ministerAż sześciu studentom UWM przyznała swoje stypendia minister nauki i szkolnictwa wyższego. Są to stypendia za wybitne osiągnięcia.

Studenckie życie

Kortowiada - najlepsza usługaNajlepsza usługa Warmii i Mazur to także nasza ... Kortowiada! Święto studentów UWM otrzymało nagrodę w VIII edycji konkursu urządzanego przez marszałka województwa.

Studenckie życie

Kortowiada jeszcze dłuższa?Miłosz Sobina z Wydziału Prawa i Administracji to nowy przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego. Chce zmian, w tym dłuższej Kortowiady.

Studenckie życie

Bezpłatnie podnieś umiejętności Sprzęt fotograficzny, materiały dydaktyczne i opieka fachowców - to tylko wybrane zalety kursu „Nowoczesna fotografia cyfrowa i obróbka obrazu", skierowanego do studentów ochrony środowiska z Wydziału Nauk o Środowisku.

Studenckie życie

Gaudeamus już odśpiewaneW sobotę 29.09. inaugurację roku akademickiego uroczyście celebrowały wydziały Nauk Ekonomicznych - jeden z najliczniejszych na naszej uczelni oraz Kształtowania Środowiska i Rolnictwa.

Studenckie życie

Polska w pigułceW 4 tygodnie poznają kulturę Polski i przejdą intensywny kurs nauki języka polskiego. Do Kortowa przyjechała 26 sierpnia grupa 31 erazmusów.

Studenckie życie

Adapciak coraz bliżejJuż niebawem rusza XII edycja Studenckiego Obozu Adaptacyjnego. Z tego względu Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaprasza świeżo upieczonych studentów do wzięcia udziału w „adapciaku”.

Studenckie życie

„Rekin"- złoty po raz trzeci!Już po raz trzeci z rzędu żeglarze reprezentujący Akademicki Klub Żeglarski „Szkwał" wygrali Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie DZ.