Aktualności

Klub Pracowników UWM "Baccalarium" zaprasza wszystkich w czwartek 14.02. o godz. 16 na Walentynki przy pianinie. Gra Damian Michałowski.

Aktualności

Zapraszamy na nietypowy pokaz „nie-mody", który odbędzie się w sobotę, 16 lutego w olsztyńskim pubie Vinyl. Początek wydarzenia o godz. 18, wstęp wolny. a o godz. 18, wstęp wolny.

KLUB PRACOWNIKÓW UWM Baccalarium zaprasza we wtorek 05.02.2013 r. o godz. 16.00 na promocję książki Celestyna Stanisława Nagięcia „Wspomnienia. Od dzieciństwa i młodości po wiek dojrzały".

Aktualności

Instytut Dziennikarstwa i komunikacji Społecznej UWM i Teatr im. Stefana Jaracza zapraszają na pierwsze z serii cyklicznych spotkań ze studentami. Temat brzmi: Być jak Nikodem Dyzma.

Aktualności

KLUB PRACOWNIKÓW UWM Baccalarium zaprasza w piątek 08.02.2013 r. o godz. 20.00 na Bal karnawałowy Gra zespół Śpiewankiewicz - Duo.

Aktualności

KLUB PRACOWNIKÓW UWM Baccalarium zaprasza we wtorek 29 I 2013 r. godz. 16.00 na Wspomnienia z podróży Jolanty Uradzińskiej „Indonezja".

Nowa galeria fotografii i nowych mediów w Olsztynie rozpoczyna działalność już z końcem stycznia 2013. Galeria mieścić się będzie na dolnym poziomie Klubokawiarni Filmowej Awangarda Bis przy Targu Rybnym.

Aktualności

Klub Pracowników UWM Baccalarium zaprasza we wtorek 22.01.2013 r. o godz. 16.00 na cykl Mistrzowie muzyki operowej- Rok Verdiego.

Aktualności

Studenckie Fotograficzne Koło Naukowe „Myszki" zaprasza wszystkich miłośników dobrej fotografii na wernisaż nowej wystawy fotograficznej.

Aktualności

Olsztyńskie Muzyczne Granie to wydarzenie muzyczne, którego finał odbędzie się w niedzielę 20 stycznia w Centrum Konferencyjnym UWM w Kortowie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Czerwony Tulipan.