W dniu 13 kwietnia 2013 r. podczas Koncertu Wiosennego dla Przyjaciół Zespołu Pieśni i Tańca „Kortowo" odbyła się zbiórka publiczna.

KLUB PRACOWNIKÓW UWM Baccalarium zaprasza w środę 8.05.2013 r. o godz. 16.00 na kolejne spotkanie z cyklu „Historia III Rzeszy”1942 – 1945 ,pt. „Upadek Trzeciej Rzeszy”. Prowadzący: dr Tomasz Gajownik.

Aktualności

Studenci II roku studiów niestacjonarnych na kierunku: Nauki o Rodzinie (Wydział Teologii UWM) serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy prac Kazimierza Nurczyka - artysty rzeźbiarza, laureata wielu nagród i wyróżnień.

Aktualności

Instytut Filozofii zaprasza na spotkanie autorskie z kapitanem TOMASZEM CICHOCKIM, który w ciągu 312 dni na przełomie 2011 i 2012 roku samotnie i z licznymi przygodami opłynął Ziemię.

Artyści i studenci z Pracowni Grafiki Warsztatowej Wydziału Sztuki zapraszają na wernisaż grafiki Przemysława Runo. Wernisaż odbędzie się 19 kwietnia (piątek) o godz. 17.00 w salach Pracowni Grafiki Warsztatowej przy ul. Żołnierskiej 14 a (I piętro).

Aktualności

Klub Pracowników UWM „Baccalarium” zaprasza w środę 17.04.2013 godz.16.00 na Spotkanie z historią pt.”Potęga III Rzeszy”. Prowadzi dr Tomasz Gajownik.

Aktualności

KLUB PRACOWNIKÓW UWM "Baccalarium" zaprasza w czwartek 18.04.2013 o godz. 16.00 na spotkanie pt. „Pasje profesora Tadeusza Rawy”.

Aktualności

KLUB PRACOWNIKÓW UWM Baccalarium zaprasza we wtorek 16.04.2013 r. o godz. 16.00 do Klubu Filmowego na film z dyskusją reżyser Xavier Beauvois „Ludzie Boga”

Już po raz trzeci w Instytucie Nauk Politycznych na Wydziale Nauk Społecznych gościli maturzyści, którzy wzięli udział w bezpłatnym kursie z zakresu wiedzy o społeczeństwie.

Aktualności

Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie serdecznie zaprasza na Koncert Wiosenny dla Przyjaciół w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Kortowo".