Zostań menagerem swojej przyszłości!

Wyjdź poza schemat, zaskocz pracodawcę swoim doświadczeniem i umiejętnościami na miarę XXI w! Jak? Zapisz się do Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to weekendowy, bezpłatny program skierowany do studentów i studentek 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych dowolnego kierunku kształcenia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, mający na celu nabycie i podniesienie kompetencji z zakresu projektowania, zarządzania innowacją, budowania zespołu, identyfikacji problemów, prototypowania, modelowania i komercjalizacji. Na warsztatach uczestnicy projektu pochylą się nad realnymi problemami różnych przedsiębiorstw. W poszukiwaniu idealnego rozwiązania Uczestników Projektu wspomoże wysoce wyspecjalizowana kadra trenerska i najnowocześniejszy sprzęt multimedialny. Warsztaty potrwają 6 weekendów – dokładne terminy zostaną określone wkrótce. Rozpoczynamy rekrutację! Zapraszamy do obserwowania naszej strony i wydarzenia na Facebooku.

Masz pytanie? Napisz do nas: letniaszkola@uwm.edu.pl

 

Dla kogo?
Dla studentów i studentek 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych dowolnego kierunku kształcenia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Co robimy?
Organizujemy weekendowy, bezpłatny program mający na celu nabycie i podniesienie kompetencji z zakresu projektowania, zarządzania innowacją, budowania zespołu, identyfikacji problemów, prototypowania, modelowania i komercjalizacji.

Kiedy?
Warsztaty rozpoczną się na przełomie marca i kwietnia 2021, potrwają 6 weekendów. Rozpoczynamy rekrutację! Na zgłoszenia czekamy do 19 marca 2021. Zapraszamy do obserwowania naszej strony i wydarzenia na Facebooku.

Kontakt:
Hanna Marciak - Koordynator
Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie
tel. 89 524 51 62
e-mail: letniaszkola@uwm.edu.pl

Opis:
Uczestnicy projektu pochylą się nad realnymi problemami różnych przedsiębiorstw, instytucji i organizacji. W poszukiwaniu idealnego rozwiązania Uczestników Projektu wspomoże wysoce wyspecjalizowana kadra trenerska i najnowocześniejszy sprzęt multimedialny.

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją realizowana jest dzięki projektowi nr POWR.03.05.00-00-Z201/18 pn. ,,Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania”

w kategorii