Zaplanuj rok z UWM. Zakład Poligraficzny przedstawia ofertę kalendarzy

Zakład Poligraficzny UWM w Olsztynie przygotował ofertę kalendarzy trójdzielnych oraz książkowych. Co ważne, ci, którzy już zaplanowali, że w 2022 roku będą żyć bardziej ekologicznie, już samym wyborem kalendarza mogą zrobić krok w kierunku osiągnięcia swojego celu.

 

Zakład Poligraficzny UWM z dużą determinacją dąży do tego, by działać w zgodzie z ideą Green University i swoją ofertę godzić z wymogami troski o środowisko. Do produkcji kalendarzy wykorzystany został więc papier pochodzący z makulatury.

Kalendarze książkowe przybrały dwie formy: 160-stronicowych planerów i 384-stronicowych terminarzy. Dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych okładek (płócienna fuksja, korek z marmurkowym wzorem, aksamitna zieleń bilardowa, i aksamitny granat). Detale na okładce (logo i rok) są wykonane techniką hotstampingu w czarnym kolorze lub na sucho.

Terminarze to wybór dla osób, które lubią mieć więcej przestrzeni na rozpisywanie bieżących zadań. Rozkładówka dni powszednich zawiera podstawowe informacje o imieninach i świętach oraz wykropkowane miejsce na notatki z wprowadzonymi godzinami od 7.00 do 16.00, tak aby poręcznie planować dzień.

Wewnątrz planerów znajdują się kalendarze w układzie rocznym, miesięcznym i tygodniowym. Wydzielone zostały także specjalne strony na notatki. 

– Nasze planery i terminarze zostały zaprojektowane, wydrukowane i oprawione ręcznie w Zakładzie Poligraficznym. Zamówienia realizujemy sukcesywnie, gdyż praca nad nimi jest bardzo czasochłonna – tłumaczy kierowniczka zakładu Agnieszka Szulc. I dodaje: – Jesteśmy bardzo ciekawi opinii o naszych kalendarzach, zwłaszcza po dłuższym użytkowaniu. Wszystkich, którzy chcą się podzielić z nami informacjami o tym, co powinno znaleźć się w kalendarzach, jaki układ się sprawdza, co można zmienić – zapraszamy do kontaktu: agnieszka.szulc@uwm.edu.pl.

Poza kalendarzami książkowym, zakład poligraficzny przygotował także kalendarze trójdzielne. Występują w kilku wersjach graficznych, można także poprosić o wykonanie kalendarza według własnego pomysłu, kontaktując się z kierowniczką zakładu. 

Kalendarze należy zamawiać w Zakładzie Poligraficznym UWM za pośrednictwem formularzy:

planery i terminarze książkowe - ceny: od 19 zł do 35 zł (zamówienia prywatne +23% VAT)
kalendarz trójdzielny - ceny: od 12 zł do 14 zł (zamówienia prywatne +23% VAT)

Zamówienia przesyłane są za pośrednictwem Rozdzielni, przy zamówieniach prywatnych obowiązuje odbiór osobisty.

 dbp