Zakuwanie na Humanie 2018

Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza na Zakuwanie na Humanie, czyli powtórkę przed maturą.

Specjalnie dla tegorocznych maturzystów przygotowano wykłady z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz warsztaty z analizy dzieł literackich wybranych epok. Ponadto uczniowie klas maturalnych będą mogli wziąć udział w zajęciach wyposażających ich w odpowiednie kompetencje językowe. Przygotowaliśmy również ofertę warsztatów językowych (angielski, niemiecki). Dokładny plan zajęć znajduje się w załączniku. W zależności od zapisów na poszczególne zajęcia, program może ulec zmianom.

Chcielibyśmy serdeczne zaprosić uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu, które planujemy zorganizować 16 marca br. od godziny 9.45 do 14.10, w budynku Wydziału Humanistycznego, przy ul. Kurta Obitza 1.

Ze względu na warsztatowy charakter zajęć, osoby które chciałyby skorzystać z udziału w „Zakuwaniu na Humanie”, muszą wysłać kartę zgłoszeniową (w załączeniu) na adres mailowy: monika.rubacha@uwm.edu.pl(tel. 89 524 63 94)do dnia 7 marca 2018 r.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

w kategorii