XVI Kortowski Gamegrinder

Z wielką przyjemnością zapraszamy w sobotę 26 stycznia 2019 roku na XVI edycję Kortowskiego mini-konwentu gier towarzyskich GAMEGRINDER.

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać naszej inicjatywy, ale jednak gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi to przypominamy, że polega ona na graniu w rozliczne współczesne gry towarzyskie (w tym planszowe, karciane, bitewne a nawet fabularne) udostępniane przez organizatorów oraz przyniesione przez uczestników.

Jak zwykle zapraszamy nie tylko tych, którym współczesne gry towarzyskie nie są obce, ale i tych, którzy nie wiedzą za bardzo „z czym to się je”. Zapraszamy młodzież szkolną i przedszkolną, ich opiekunów i członków rodzin, studentów i tych, którzy nigdy ze studiami nie mieli nic wspólnego… Jednym słowem - wszystkich chcących spędzić czas w miłej atmosferze!

Wystarczy przyjść, wybrać grę spośród tych przez nas udostępnionych i cieszyć się rozgrywką. Impreza jest skierowana do osób w wieku od 5 do 105 lat, młodszych ani starszych też nie wygonimy!

Organizatorzy: Akademicki Klub Miłośników Fantastyki „Olifant” (jedna z agend ACK), Biblioteka Uniwersytecka UWM, Akademickie Centrum Kultury.

Czas i miejsce: sobota 26 stycznia 2019 roku, godz. 9:00 – 19:00, Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12b (antresola)

Więcej informacji znajdą państwo na stronie www.gamegrinder.pl oraz na profilu wydarzenia Gamegrinder XVI na Facebooku.

 

w kategorii